57 Masowe Biegi Przełajowe

Największą niewiadomą podczas 57 Masowych Biegów Przełajowych była... pogoda. Prognozy były bardzo niekorzystne. Miało być zimno i deszczowo a było zupełnie przyjemnie. Pogoda wytrzymała, frekwencja uczestników dopisała, organizatorzy mieli pełne ręce roboty. Odbyło się 21 biegów w różnych kategoriach wiekowych a jednym z nich był bieg sprawnych inaczej, w którym nie o to chodziło by się ścigać, lecz aby wystartować. Wszyscy otrzymali pamiątkowe znaczki a najlepsi dyplomy, nagrody rzeczowe i pamiątkowe koszulki. Łącznie w zawodach wystartowało 971 osób. Szczegółowe dane o wynikach zawodów znajdują się na stronie www.mosgryfino.z.pl
      Organizatorem biegów jest Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gryfinie. Zawody były dofinansowane przez Unię Europejską.
        


 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl